czwartek, 27 czerwiec 2013 11:59

Coral Artichoke

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Coral Artichoke

Tutaj kupisz produkt

• zbilansowany  zestaw roślin wspomagających ochronę wątroby – karczocha i ostropestu plamistego z dodatkiem betainy i mniszka lekarskiego
• skuteczny przy różnorodnych nieprawidłowościach w funkcjonowaniu wątroby i pęcherzyka żółciowego
• przyczynia się do poprawy pracy wątroby i normalizuje proces trawienny

Ze względu na obecność sylimaryny karczoch wzmacnia strukturę membran komórkowych, które pomagają chronić wątrobę przed przedostawaniem się toksyn i trucizn oraz stymulować syntezę białek w komórkach wątrobowych.
Ostropest wspomaga wątrobę w pełnieniu funkcji detoksykacyjnej, zwiększając jej właściwości ochronne, wzmagając tworzenie i wydzielanie żółci, a także wspierając wydzielniczą i motoryczną funkcję układu pokarmowego.
Mniszek lekarski wykazuje ogólnie wzmacniające działanie, poprawia trawienie zwiększając wydzielanie gruczołów trawiennych.
Betaina normalizuje metabolizm tłuszczów w wątrobie i krwi, przyczyniając się do obniżenia zawartości w nich cholesterolu i trójglicerydów, zwiększa tonus pęcherzyka żółciowego, wzmaga wydzielanie żółci.

Kod 91640
Zawartość: 90 kapsułek.
Składniki aktywne: wyciąg z karczocha, wyciąg z mniszka lekarskiego, wyciąg z ostropestu plamistego (Silybum marianum), betainy.

 

Czytany 2804 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 sierpień 2013 11:42
Zaloguj się, by skomentować