czwartek, 27 czerwiec 2013 08:29

ParaFight

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

ParaFight

• preparat o szerokim spektrum działania
• bazę preparatu stanowią ogólnie uznane składniki roślinne, które w połączeniu z lekami wykazują działanie przeciwko różnym pasożytom
• preparat optymalizuje proces odrobaczania bez negatywnego wpływu na czynnościową pracę przewodu pokarmowego

Wyciąg z owocni orzecha czarnego to źródło cennego organicznego związku chemicznego - juglonu, który wspomaga przeciwbakteryjnie oraz zapobiegawcze w
rozmnażaniu się glist i owsików działanie leków. Wrotycz pospolity - roślina, która jest stosowana, jako środek wspierający leki w helmintozach, spowodowanych przez pasożyty w jelitach, nerkach, płucach, sercu i innych narządach. Korzen goryczki, poprzez połączenie działania garbników i goryczy, przyczynia się do zwiększenia wydzielania żółci, zmniejszenia podrażnień błony śluzowej i przyspiesza jej gojenie. Czarnuszke siewna z dawien dawna stosowana jest jako środek wspomagający leki przeciw glistnicy. Udowodniono, że jej zażywanie pomaga zwiększyć zawartość we krwi limfocytów T i limfocytów cytotoksycznych oraz wzmacnia mechanizmy obronne organizmu. W połączeniu z innymi komponentami optymalizuje metabolizm i proces trawienia, normalizuje wydzielniczą oraz motoryczną funkcję przewodu pokarmowego.

Kod 91820
Zawartość: 180 kapsułek.
Składniki aktywne: liście orzecha czarnego (Juglans nigra), wyciąg z kory wiązu (Ulmus rubra), wyciąg z owocni orzecha czarnego, wyciąg z kwiatostanu wrotycza pospolitego (Tanacetum vulgare), wyciąg z jagód drzewa goździkowego (Syzygium aromaticum), wyciąg z korzenia goryczki (Gentiana), wyciąg z kwiatostanu rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla), nasiona czarnuszki siewnej (Nigella sativa), korzeń prawoślazu lekarskiego (Althaea offi cinalis), wyciąg z liści mięty pieprzowej (Mentha ×piperita), wyciąg z liści macierzanki (Thymus), wyciąg z liści szałwii (Salvia), wyciąg z liści lebiodki pospolitej (Origanum vulgare).

Aby kupić produkt zarejestruj się pod adresem: https://coralorder.com

lub zadzwoń do dystrybutora 788 019 696

Następnie zaloguj na stronie: https://cciworld.de używając numeru klubowego, który otrzymałeś w mailu potwierdzającym rejestrację.

Zakupów dokonasz jak w każdym sklepie internetowym 	  </div>
	  
		<div class=

Czytany 25292 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 marzec 2017 10:45
Więcej w tej kategorii: « Coral Black Walnut HydraCel »
Zaloguj się, by skomentować